31 Navarra M

Característiques generals
Valor
Denominació castellana Navarra
Codi RENFE 30
Matrícula NA
Capital 312016 Pamplona/Iruña
Municipis
Codi Nom oficial
310039 Abaurregaina/Abaurrea Alta
310044 Abaurrepea/Abaurrea Baja
310057 Aberin
310060 Ablitas
310018 Abáigar
310023 Abárzuza/Abartzuza
310076 Adiós
310082 Aguilar de Codés
310095 Aibar/Oibar
310121 Allo
310116 Allín/Allin
310109 Altsasu/Alsasua
310137 Améscoa Baja
310142 Ancín/Antzin
310155 Andosilla
310168 Ansoáin/Antsoain
310174 Anue
310193 Aoiz/Agoitz
310207 Araitz
310253 Arakil
310214 Aranarache/Aranaratxe
310235 Aranguren
310240 Arano
310229 Arantza
310266 Aras
310272 Arbizu
310288 Arce/Artzi
310291 Arcos, Los
310305 Arellano
310312 Areso
310327 Arguedas
310333 Aria
310348 Aribe
310351 Armañanzas
310370 Arruazu
310364 Arróniz
310386 Artajona
310399 Artazu
310403 Atez/Atetz
310581 Auritz/Burguete
310410 Ayegui/Aiegi
310425 Azagra
310431 Azuelo
310180 Añorbe
310446 Bakaiku
319019 Barañáin/Barañain
310462 Barbarin
310478 Bargota
310484 Barillas
310459 Barásoain
310497 Basaburua
310500 Baztan
311379 Beintza-Labaien
310517 Beire
310522 Belascoáin
312508 Bera
310538 Berbinzana
319058 Beriáin
319024 Berrioplano/Berriobeiti
319030 Berriozar
310543 Bertizarana
310556 Betelu
312536 Bidaurreta
310569 Biurrun-Olcoz
310594 Burgui/Burgi
310608 Burlada/Burlata
310615 Busto, El
310575 Buñuel
310620 Cabanillas
310636 Cabredo
310641 Cadreita
310654 Caparroso
310673 Carcastillo
310689 Cascante
310706 Castejón
310713 Castillonuevo
311939 Cendea de Olza/Oltza Zendea
310728 Cintruénigo
310749 Cirauqui/Zirauki
310752 Ciriza/Ziritza
310765 Cizur
310771 Corella
310787 Cortes
310667 Cárcar
310692 Cáseda
310790 Desojo
310804 Dicastillo
310811 Donamaria
312212 Doneztebe/Santesteban
310832 Echarri/Etxarri
310879 Elgorriaga
310898 Enériz/Eneritz
310902 Eratsun
310919 Ergoiena
310924 Erro
310945 Eslava
310958 Esparza de Salazar/Espartza Zaraitzu
310961 Espronceda
310977 Estella-Lizarra
310983 Esteribar
310996 Etayo
310826 Etxalar
310847 Etxarri Aranatz
310850 Etxauri
311000 Eulate
311017 Ezcabarte
310930 Ezcároz/Ezkaroze
311022 Ezkurra
311038 Ezprogui
311043 Falces
311056 Fitero
311069 Fontellas
311075 Funes
311081 Fustiñana
311094 Galar
311108 Gallipienzo/Galipentzu
311115 Gallués/Galoze
311120 Garaioa
311136 Garde
311154 Garralda
311141 Garínoain
311167 Genevilla
311173 Goizueta
311189 Goñi
311206 Guesálaz/Gesalatz
311213 Guirguillano
311192 Güesa/Gorza
312567 Hiriberri/Villanueva de Aezkoa
311228 Huarte/Uharte
311249 Ibargoiti
312592 Igantzi
311252 Igúzquiza
311265 Imotz
311271 Irañeta
319045 Irurtzun
311287 Isaba/Izaba
311290 Ituren
311304 Iturmendi
311311 Iza/Itza
311326 Izagaondoa
311332 Izalzu/Itzaltzu
311347 Jaurrieta
311350 Javier
311363 Juslapeña
311385 Lakuntza
311398 Lana
311402 Lantz
311419 Lapoblación
311424 Larraga
311430 Larraona
311445 Larraun
311458 Lazagurría
311461 Leache/Leatxe
311477 Legarda
311483 Legaria
311496 Leitza
319083 Lekunberri
311509 Leoz/Leotz
311516 Lerga
311521 Lerín
311537 Lesaka
311542 Lezáun
311568 Lizoáin-Arriasgoiti
311555 Liédena
311574 Lodosa
311593 Lumbier
311607 Luquin
312482 Luzaide/Valcarlos
311580 Lónguida/Longida
311629 Marañón
311635 Marcilla
311614 Mañeru
311653 Mendavia
311666 Mendaza
311672 Mendigorría
311688 Metauten
311691 Milagro
311705 Mirafuentes
311712 Miranda de Arga
311727 Monreal/Elo
311733 Monteagudo
311748 Morentin
311751 Mues
311764 Murchante
311770 Murieta
311786 Murillo el Cuende
311799 Murillo el Fruto
311803 Muruzábal
311640 Mélida
311810 Navascués/Nabaskoze
311825 Nazar
310885 Noáin (Valle de Elorz)/Noain (Elortzibar)
311831 Obanos
311859 Ochagavía/Otsagabia
311846 Oco
311862 Odieta
311878 Oiz
311884 Olaibar
311897 Olazti/Olazagutía
311901 Olejua
311918 Olite/Erriberri
311923 Olóriz/Oloritz
311957 Orbaizeta
311960 Orbara
319061 Orkoien
311982 Oronz/Orontze
311995 Oroz-Betelu/Orotz-Betelu
312114 Orreaga/Roncesvalles
311976 Orísoain
312009 Oteiza
312016 Pamplona/Iruña
312021 Peralta/Azkoien
312037 Petilla de Aragón
312042 Piedramillera
312055 Pitillas
312068 Puente la Reina/Gares
312074 Pueyo
312080 Ribaforada
312093 Romanzado
312107 Roncal/Erronkari
312129 Sada
312135 Saldías
312140 Salinas de Oro/Jaitz
312153 San Adrián
312172 San Martín de Unx
312166 Sangüesa/Zangoza
312191 Sansol
312205 Santacara
312227 Sarriés/Sartze
312233 Sartaguda
312248 Sesma
312251 Sorlada
312264 Sunbilla
312270 Tafalla
312286 Tiebas-Muruarte de Reta
312299 Tirapu
312303 Torralba del Río
312310 Torres del Río
312325 Tudela
312331 Tulebras
312346 Ucar
311234 Uharte Arakil
312359 Ujué/Uxue
312362 Ultzama
312378 Unciti
312384 Unzué/Untzue
312397 Urdazubi/Urdax
312401 Urdiain
312418 Urraul Alto
312423 Urraul Bajo
312444 Urroz
312439 Urroz-Villa
312457 Urzainqui/Urzainki
312460 Uterga
312476 Uztárroz/Uztarroze
310863 Valle de Egüés/Eguesibar
311944 Valle de Ollo/Ollaran
312606 Valle de Yerri/Deierri
312495 Valtierra
312515 Viana
312520 Vidángoz/Bidankoze
312541 Villafranca
312554 Villamayor de Monjardín
312573 Villatuerta
312589 Villava/Atarrabia
312613 Yesa
312628 Zabalza/Zabaltza
310734 Ziordia
319077 Zizur Mayor/Zizur Nagusia
312634 Zubieta
312649 Zugarramurdi
312652 Zúñiga
Correspondències amb nivells territorials superiors
codi descripció
Comunitats autònomes 15 Comunitat Foral de Navarra
Correspondències amb altres nomenclatures territorials
codi descripció
Nomenclatura d'unitats territorials estadístiques (NUTS) ES220 Navarra

Index [+]

You are here: